Meie lugu ja visioon

Oleme enda kirgliku toidupisiku saanud juba nooruspõlves, mil armastus käis kõhu kaudu jättes eheda jälje maitsetest meie mälestustesse.

Nühkides aastaid koolipinki ja kihutades läbi nooruspõlve, unistasime ikka üha enam oma enda toidukohast, mis väljendaks meie huvi toidu vastu.

Aeg möödus ning 2007. aastal asutasimegi ToiduProff Cateringi, et pakkuda meie enda loomingut tervele maailmale. ToiduProffi pikaajaline püsimine tiheda konkurentsiga toitlustusturul on märk sellest, et teeme oma tööd suure huviga.

Meie tiim koosneb inimestest, kes teavad, mida tähendab kvaliteet; kokkuhoidev kollektiiv, kes saab igapäevast adrenaliini uutest ideedest ning isiksused, kes usuvad personaalsuse olulisusesse.
Meil on siiralt hea meel, et läbi aastate on paljud erineva suuruse ja taustaga ettevõtted ning eraisikud usaldanud meid enda oluliste sündmuste toitlustamises. Tänu Teile oleme ka meie pidevas arengus ning pingutame jätkuvalt, et pakkuda uusi ja põnevaid maitseelamusi.

Toiduproff

Oleme enda kirgliku toidupisiku saanud juba nooruspõlves, mil armastus käis kõhu kaudu ning jättis ilusa jälje ehedatest maitsetest meie mälestusse.

Oma ala profid

Selleks, et tänapäeval kiirel infoajastul sammu pidada ning aega säästa, oleme loonud lihtsasti kasutatava tellimiskeskkonna, mis võimaldab koostada toidulaua vaid minutitega.

Omades pikaajalist kogemust on meie meeskond harjunud toitlustamisele loovalt ja personaalselt lähenema. Kui Teie suudate idee välja mõelda, suudame meie ka selle teostada! Juhul kui endal ideid napib, ulatame rõõmuga oma abistava käe sobiva menüülahenduse välja töötamiseks.

Rõõmuga oleme valmis võtma enda kanda tuhandetest pisidetailidest koosneva korraldusliku poole. ToiduProff Cateringi kliendina võid meie korraldatud töisel sündmusel tunda end murevabalt ning veeta aega kõige olulisematega – külalistega.

Armastus käib kõhu kaudu ning ilusa jälje jätab vaid kirgliku emotsiooniga ning tundliku maitsemeelega valminud roog.

Sinu haritud maitsega partner toitlustuses,
ToiduProff Catering

Meie meeskond

ToiduProffi meeskond koosneb 6 toredast inimestest, kellest ühega on Teil võimalus ka pisut tutvuda.

Saage tuttavaks:

kairi

Kairi Kesperi
-peakokk

Kairit iseloomustab lendavad ideed ning konstantne positiivsus.
Ta on kiire, täpne ning isegi stressirohkel ajal suudab hoida külma närvi.
Tema jaoks pole olemas probleeme, vaid on lahendamist vajavad olukorrad.

Jälgi meid